Cabal Online İle Savaş Ustası Olun

Bilgisayarlarda internet üzerinden oynanan devasa rol yapma oyunları gün geçtikçe popülerleşmektedir. Bu oyunlar büyük küçük herkes tarafından oynanıp oyuncularına değişik deneyimler yaratmaktadır. Özellikle oyunlarda fantezi dünyası unsuru bulunduğu için hayal gücü geniş insanlar bu tür oyunlara büyük ilgi göstermektedir. Ülkemizde de online oyunlara olan ilgi oldukça fazladır. İşte bu oyunlardan birisi de Cabal Online.

Cabal Online İle Savaş Ustası Olun2Online oyun piyasasında 9 yılını devirmiş olan oyunumuzun Türkiye’deki takipçi sayısı oldukça fazladır. Oyunun birkaç özelliğinden bahsetmek gerekirse; diğer online oyunlara göre seviye atlaması oldukça kolay ve zevkli. Zindan sistemi ile kısa sürede seviye atlayabilir oyundan aldığınız zevki katlayabilirsiniz. Oyunda farklı sınıflar var ve her birinin farklı özellikleri bulunmakta. Oyundaki sınıflar Blader, Force Archer, Force Blader, Warrior, Wizard, Force Shileder isimleri ile 6 adettir. Oyuncular istediği sınıfı seçerek oyuna başlayabilir.

Oyun pvp yani gerçek oyunculara karşı yapılan savaşlarda combo istemi kullanmaktadır. Birbiri ardına isabetli vuruşlarla karakteriniz vuruş gücü artar. Bu pvp sistemi başka hiçbir oyunda bulunmamaktadır ve buda Cabal’ı özel kılmaktadır. Ayrıca sürekli gelen güncellemeler ve yenilikler oyuna tat katmaktadır. 9 yıllık bir oyun olmasına rağmen sürekli geliştirilmiş. Grafikleri ve ses efektleri oldukça etkili bir oyun.

Oyuna başladığınızda oldukça güçsüz oluyorsunuz fakat oyunun market seçeneğinden satın alabileceğiniz donanımlar ve eklentiler ile karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Cabal Online cash satın al seçeneğini değerlendirmek. Sen de bu oyunu oyna ve savaş ustası ol.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: