Heroes of the Storm Teknik Alfanın Son Aşamasına Geçiyor

 

heroes of the storm

 

Heroes of the Storm, Teknik Alfanın son aşamasına geçiş yapıyor, bu sebeple oyuncuların unutmaması gereken noktaları bir kez daha hatırlatmak istemişler. Heroes of the Storm için kilometre taşı niteliğinde olan bu gelişme için birtakım hazırlıklar gerekiyor. 
22 Eylülde Heroes of the Storm alışverişi kapanacak. O zamandan itibaren gold ya da gerçek para ile alışveriş yapılamayacak. Alışveriş kapalıyken Teknik Alfa dizisindeki tüm 29 Hero ile oynamak mümkün olacak. 
Alışveriş kapandıktan bir hafta sonra Tenkik Alfa servisi de kapanacak. Bu süre içinde Heroes of the Storm’a giriş yapmak ya da oynamak mümkün olmayacak ve herkesin hesabı resetlenecek. Tekrar online olduğunda yeni bir hesapla başlanıyor gibi tekrardan oynanmaya başlanabilecek. Hesaplar sıfırlandığında daha önceden kazanılan gold’lar, ödüller, ilerlenen seviyeler, hepsi sıfırlanmış olacak. 

Ancak oyun için harcanan gerçek paralar boşa gitmeyecek ve Battle.net hesaplarına iade edilecek. Ayrıca Teknik Alfa döneminde gerçek para ile alışveriş yapanlara Wonder Billie Mount ödül olarak verilecek!

Heroes tekrar online olduğunda tüm oyuncular Battle.net bölgesine aktarılacak. Böylece arkadaş listenize ve diğer Blizzard oyunlarına daha kolay ulaşacaksınız. 

Heroes of the Storm‘un yepyeni döneminden haberlerle sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: