Cabal cash nerden alınır?

Bilgisayar oyunları kategorisinde 29 Şubat 2008′de piyasaya sürülen devasa oyun Cabal Online’ın parabirimi Cabal cash en uygun fiyatlarla, en güvenilir şekilde nerden alınır? Hiç merak ettiniz mi? EST Games tarafından üretilen ve Game Factory ortaklığıyla dağıtımı gerçekleştirilen oyun Cabal Online, MMO-RPG kategorili devasa PC oyunudur. Milyonlarca oyuncusu bulunan Cabal online’ın sloganı: The Revolution of Action’dur.

Cabal online, kurulduğu yıl 2008′den beri oyuniçi parabirimi olarak Cabal cash’ı kullanmaktadır. Değiştirilmesi söz olmayan Cabal cash’ı, gerçek parabirimi olan TL ödeyerek alırsınız. Türkiye’de birçok firmada satışı gerçekleşen Cabal cash’ı alırken dikkat etmeniz gereken önemli bir de nokta mevcut. Cabal cash satıcısı bulmak kadar; en ucuz fiyatı en güvenli şekilde bulmak da önemlidir.

Cabal cash’ı Türkiye’den alacak olan kullanıcılara tek önerimiz Durmaplay’i tercih etmeleri. Türkiye’nin en geniş kapsamlı oyun E-Pin ve CD KEY alışveriş portalı Durmaplay’de, yapacağınız Cabal Cash alışverişleri hem son derece güvenli hem de en uygun fiyatlarla gerçekleştirebilersiniz. Ayrıca cabal cash alırken kullandığınız TL’leri yükleme esnasında Bonus TL Kazanma imkanı da Durmaplay’de!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: