Football Manager 2015 Oyun İncelemesi

Football Manager 2015 Oyun İncelemesi

 

 

Sports Interactive’in geliştiriciliğinde SEGA tarafından 2005 yılından bu yana gelişimini sürdüren Football Manager serisi, 2015‘e özel oyunu ile de dünya genelindeki yüz binlerce takipçisine üst düzey teknik direktörlük tecrübesi yaşatmak için hazırlık aşamasını sürdürmekte. Geliştiricilerinden alınan bilgilere göre Kasım ayı içerisinde Windows, Mac ve Linux işletim sistemli bilgisayarların yanı sıra iOS ve Android destekli mobil cihazlar için de eşzamanlı olarak sunulacak Football Manager 2015’in her bir gelişmesini anlık olarak izleyen oldukça yoğun bir kitlenin bulunduğu düşünüldüğünde, sunumu ile birlikte tıpkı serinin eski oyunlarında olduğu gibi son derece üstün satış rakamlarına ulaşacağına da kesin gözle bakılmakta.

                Her ne kadar ilk bakışta sıradan bir futbol taktik uygulama oyunu olarak görülse de aslında içsel yapısı ile profesyonel istatistik programlarına taş çıkartan Football Manager oyunları, 2015 yapımı ile birlikte söz konusu niteliğini mümkün olan en üst noktaya taşımayı hedeflemekte. Dünya genelinden on binlerce oyuncunun yüzlerce teknik direktör ve takım detayını da lisanslı olarak içerisinde barındıran Football Manager 2015’in içerdiği değerlerin doğruluğu konusundaki kanıt, çoğu gerçek teknik adamın oyuncu araştırmalarını söz konusu seri üzerinden gerçekleştirdiği ve genellikle başarılı kararlara ulaştıkları ile gösterilmekte. Tamamı ile tek bir oyuna odaklı çalıştıkları için yıl boyunca tüm oyuncuları en ince detaylarına kadar inceleyen ve bu sayede de profesyonel yapıdaki seriyi oluşturma başarısını gösteren Sports Interactive’in, Football Manager 2015 ile de söz konusu takdir edilesi haline devam edeceği düşünülmekte. Bilgisayar sürümlerinin birbirlerinden içerik açısından herhangi bir farka sahip olmayacakları düşünülse de, iOS ve Android sürümlerinin maçlar sırasında oluşan grafiksel açı bakımından bir nebze daha basit olacağını da şimdiden açıkça belirten yetkililer, bu konuda en üstün tecrübeyi sunabilmek için ellerinden gelen en üstün çalışmaları gerçekleştirecekleri konusunda da takipçilerine söz vermekteler. Football Manager 2015, Sports Interactive’in üst düzey çalışmaları sonucunda daha uzun yıllar boyunca sektörün en başarılı menajerlik oyunu olmaya devam ederek futbol sevdalılarının kalbindeki yerini her geçen gün biraz daha derinleştirecek gibi görünüyor.

                Football Manager 2015 oyunu hakkındaki en güncel bilgi ve gelişmeleri güncel olarak en ince ayrıntıları ile Durmaplay sayfalarından takipte kalarak oyunun genel detayları konusunda birikimlerinizi arttırabilir ve bunu direkt olarak takımlarınızdaki oyuncular üzerinde kullanabilirsiniz. Hali hazırda oyunu tecrübe etme imkanı bulamamış futbol tutkunları da daha fazla vakit kaybetmeden piyasanın en uygun fiyatları ile üst düzey memnuniyet yaşayıp orijinal lisanslarınızı elde ederek dakikalar içerisinde kullanımınıza başlayabilirsiniz. Durmaplay , sizlere her gün daha zengin oyun içeriğini uygun fiyatlar ile sunmaya gayret ettiği özverili çalışma sistemi içerisinde Football Manager 2015’i de avantajlı teklifi ile sunmaya devam edecek. 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: