Cabal Online Oyunu

MMO-RPG kategorisinin en iyisi olarak geçen, dünya’da 15+ milyondan fazla oyuncusu olan bir oyun düşünün. Cabal online, 2008 yılında internetten indirilebilir hale gelen, dünyanın en fiyakalı oyun yapımcısı est games tarafından üretilmiş, hala est games tarafından yönetilen ve geliştirilen bir başyapıttır. Cabal online, ücretsiz indirilebilir ve sadece oyuniçi ücretlerle aktif yayın yapabilir bir oyundur.

Cabal online oyuniçi parabirimi olan cabal cash ile yapımcı firmasının oyunu geliştirmesine yardımcı olur. Geniş oyun içeriğine sahip olan cabal online’da, yaptığınız genel anlamlı şeyler, diğer mmo-rpg oyunlarıyla aynı diyebiliriz. Yaratıkları kesmeye ek olarak PVP server’larda diğer insanlarla da savaşabilir ve diğer insanları keserek oyuniçi parabirimi kazanabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Genellikle savunma ve saldırı yönünden önde olmanız gereken oyun Cabal online‘da yapacaklarınız için savaşlardan kazandığınız paralar yeterli olacaktır fakat daha hızlı şekilde ürün tamamlamak isteyenler, cabal cash alabilir ve bu sayede ürünleri gerçek TL ödeyerek hızlıca edinebilir. Türkiye’deki en güvenilir cabal cash satışı yapan platform ise, Durmaplay’dir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: