Warlords of Draenor’da Dungeon’lar

world of warcraft

 

Yeni maceralara yelken açmak isteyenler için Warlords of Draenor‘da çok sayıda fırsat var. Leveli yükseltilmiş dört, en yüksek leveldeki dört dungeon olmak üzere toplamda sekiz dungeon farklı maceralar sunuyor. Sırasıyla dungeon’lara bakalım:

Bloodmaul Slag Madenleri

world of warcraft

Yeri: Frostfire Ridge
Level: 90-92
Boss’lar: 4
Leveli 90-92 olan bu dungeon oyuncuları Bloodmaul zalimlerinin korkunç bir maden operasyonu sürdüğü volkanik madenlerdeki eritici sıcakların içine sokar. Slag Madenlerinde değerli taşlar ve madenler üretilir. Burada dört yeni boss ile karşılaşırsınız. 

Iron Rıhtımları

world of warcraft

Yeri: Gorgrond
Level: 92-94
Boss’lar: 4
Deniz kuvvetleri savaşların kazanılmasına ya da kaybedilmesine sebep olabilir. Iron Horde’un deniz kuvvetlerini durdurmak için bu dungeon’a gitmeniz gerekir. Büyük savaş gemileri burada bulunur. Gemileri yola çıkmadan önce dört yeni boss’u durdurmanız gerekir. Cannon Barrage  ve Backdraft’a dikkat edin. 

Auchindoun

world of warcraft

Yeri: Talador
Level: 94-97
Boss’lar: 4

Auchindoun, draenei’lerin en kutsal anıt mezarıdır. Talador’da yer alır. Kristal yapısı draenei ruhlarını ezeli düşmanları Burning Legion’dan koruma görevi görür. Burada da dört boss ile karşılaşırsınız. 

Skyreach

Yeri: Spires of Arak
Level: 97-99
Boss’lar: 4

Dört level-up dungeon’un sonuncusu olan Skyreach, Spires of Arak’da bulutların arasındadır.  Bu dungeon Adherents of Rukhmar’ın gücünü barındırır. Eğer buradaki düşmanları durdurmak istiyorsanız yükseklik korkunuzu yenmelisiniz. Burada karşılaşacağınız dört boss’tan korunmak için parlak ışın huzmelerinden uzak durmalısınız.

Shadowmoon Burial Grounds

world of warcraft

Yeri: Shadowmoon Valley
Level: 100
Boss’lar: 4

Bu dungeon Shadowmoon Valley’dedir. Burada Shadowmoon chieftain’i Ner’zhul da dahil olmak üzere dört yeni boss ile karşılaşırsınız. Ner’zhul’un sebep olduğu kaosu durdurmanız gerekir.

The Everbloom

Yeri: Gorgrond
Level: 100
Boss’lar: 5
Gorgond’da yer alan bu dungeon, Dreanor’daki en ölümcül ormanlardan birinin tam merkezindedir. Zararsız gibi görünen bitkiler bir anda sizi öldürmeye çalışabilir. Dark Portal’ın açılmasından sonra Kirin Tor, Dreanor’un her yerine Azeroth’a büyüyle bağlantıları olan sığınaklar yerleştirmiştir. Oldukça dikkatli olmanız gereken bu dungeon’da beş yeni boss ile karşılaşacaksınız. 

Grimrail Depot

Yeri: Gorgrond
Level: 100
Boss’lar: 3
Dreanor’u tren manzarasından izlemenin nasıl olduğunu merak ettiyseniz burası size göre. Grimrail Depot Iron Horde savaş makinesinin tam ortasında yer alan level 100 dungeon’dur. Blackrock Foundry’de üretilen birliklerin ve materyallerin Dreanor’a dağıtımı bununla yapılır. Shattrath’ı koruyan kalkanı parçalayabilecek güçte malzemelerle dolu tren yola çıkmak üzere. Durdurulması gerek. Burada üç yeni boss ile karşılaşacaksınız. 

Upper Blackrock Spire

Yeri: Blackrock Mountain (Azeroth)
Level: 100
Boss’lar: 5
Burası Azeroth’un kahramanlarının uzun süre dövüştüğü ve kan döktüğü bu dağ, artık Ironmarch muhafızlarına ev sahipliği yapmaktadır. Azeroth işgali için burayı kullanan Iron Horde kıyamet günü silahını dağın kalbinde yapmaya çalışıyor. Burada beş adet level 100 boss ile karşılaşacaksınız, sınırlı bir süre için level 90 oyunculara açıktır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: