Cabal Online 2 Ne zaman çıkacak?

Dünyanın en geniş kapsamlı ve en popüler MMO-RPG oyunlarından biri olan ve dünyaca ünlü oyun geliştirme firmalarından biri olan EST Games tarafından geliştirilen ve Game Factory tarafından piyasaya sürülen 29 Şubat 2008 tarihinde oynanışa açılmış Cabal Online isimli oyunla ilgili yazdığımız Cabal Online 2 Ne zaman çıkacak? makalemizin detaylarına mutlaka göz atın.

Türkiye’de büyük bir oyuncu kitlesine ev sahipliği yapan Cabal online’ın yeni oyunu olarak, yeni sloganı: “The neoforce Era” ile beraber 2015 yılı gibi çıkması planlanan Cabal online 2′nin ilk detayları elimize gelmeye başladı. Oyunun çıkış tarihiyle ilgili bilgi, bugüne kadar paylaşılmamıştı. Fakat yapımcı firma, web sitesinde yaptığı bazı değişikliklerden sonra çıkış tarihi konusunda da bazı tüyolar vermiş gibi gözüküyor.

Cabal Online 2′nin, 2015 yılı başında beta testleri açılacak. 2015 Yılının şubat ayı sonlarına doğru da açık beta testiyle tüm üyelere sunulması planlanıyor.

29 Şubat 2008 tarihinden beri bizimle olan ve Bilgisayar platformunda çalışan devasa oyun Cabal Online için gerekli Cabal Online Cash ürününü Türkiye’nin en kaliteli ve en güvenilir E-Pin & CD KEY satıcısı olan Durmaplay.com’dan gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Durmaplay’den yapacağınız alışverişlerde, Cabal Online oyununa ek fırsatları da kaçırmamış olursunuz!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: