Cabal Online 2 Yolda!

Bilindik en kaliteli MMO-RPG oyunlarından biri olan Cabal Online, EST Games isimli geliştirici firma tarafından geliştirilmiş ve Game Factory tarafından satışa sunulmuştur. 29 Şubat 2008 Yılında piyasaya sürülen oyunun en merak edilen konularından biri, Cabal Online 2 ile ilgili sizler için bir makale hazırladık.

Facebook’ta binlerce hayrana sahip, dünyanın bilindik en popüler MMO-RPG oyunlarından biri olan Cabal online’ın yine aynı kategorideki ikicni oyunu Cabal II’nin yolda olduğunu öğrendik. Beta testlerinin bu ay sonu başlayacağı, resmi yapımcı firma EST Games tarafından duyurulan Cabal Online’ın yeni oyunundaki grafikler, Cabal online’ın stabil sürümüne göre gayet kaliteli ve gayet akıcı olacak gibi gözüküyor.

2015 yılının şubat ayında piyasaya sürülmesi beklenen cabal online 2′nin beta testlerine katılmak için sitemizi takip etmeye devam edin!

Kategorisindeki en iyi MMO-RPG oyunu olan Cabal Online oynayanlar içinse bir müjdemiz var. için en uygun fiyata Cabal Online Cash, Türkiye’nin en kaliteli oyun CD KEY ve E-Pin platformu olan Durmaplay.com’dan karşılayabilirsiniz. En uygun fiyatlarla Cabal Online Cash kodlarına erişebileceğiniz gibi Cabal Online oyununa ait bonus hediyeler kazanabileceğinizi de unutmayın!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: